OPROŠTAJ S MATURANTIMA GENERACIJE 2014./2015.

Image Hosting by PictureTrail.com

Pod geslom Slijedi srce, odaberi put, u srijedu 22. srpnja 2015. godine u našoj je školi upriličena završna priredba u čast maturanata generacije 2014./2015.

Ovom su prigodom maturantima podijeljene svjedodžbe u znak završetka srednjoškolskog obrazovanja i početka novog životnog puta, a pohvaljeni i nagrađeni su oni najuspješniji – učenici generacije; Mario Gržančić (4.G), Ivona Mršić (4.E), Rahela Papić (4. HTT), Benjamin Ilibašić (3.S) i Nikola Žužić (3.U). Ostali nagrađeni učenici koji su sve godine školovanja završili s odličnim uspjehom su: Sandro Ljutić (4.G), Nikolina Mrakovčić (4.G), Denis Nešić (4.G), Rozalija Šajn (4.G), Silvio Šimunić (4.G); Doris Gržetić (4.E) i Josipa Franolić (4.HTT). Nagradu je zaslužilo i dvoje maturanata hotelijersko-turističkog usmjerenja – Antonio Brusić i Filip Trinajstić za postignuća fotografskog i filmskog (video) stvaralaštva u aktivnostima i projektima škole.

Ravnateljica škole, prof. Đurđica Cvitkušić, sve je maturante srdačno pozdravila i zaželjela im mnogo uspjeha u daljnjem školovanju i radu. U ime maturanata obratio se Stjepan Barbalić (4.G) te još jednom zahvalio na svim godinama školovanja te profesorima na pruženom znanju. Svojim su izvedbama članice školskoga zbora još jednom oduševile sve prisutne i svečanost učinile još potpunijom.

Svjedodžbe učenicima u mapi maturanata čiji je naslovni crtež rad učenika Luke Brozića (4.G), uručile su njihove razrednice: Jadranka Franolić – razrednica 4.G, Marijana Tomašić – razrednica 4. HTT, Andrijana Žic – razrednica 4.E i Zdenka Stegnjaić – razrednica 3.US razreda.

Uz najljepše želje i poruke koje je maturantima poručila ravnateljica Đ. Cvitkušić, uklapa se geslo Slijedi srce, odaberi put. Ako slijedimo ono što volimo, putevi će nam se otkrivati sami. Ustrajnost i marljivost u svemu što radimo ključni su dio svakoga uspjeha. Ne sumnjamo da će i ova generacija maturanata polučiti vrijedne uspjehe u fakultetskom obrazovanju i poslu. Sretno!

objavio: Daria Papa   datum: 14. 8. 2015.