ŽUPANIJSKE NAGRADE SŠ HRV. KRALJ ZVONIMIR I PROF. MOROŽIN KARABAIĆ POVODOM SVJETSKOG DANA UČITELJA

Prigodnom svečanosti u Pomorskom i povijesnom muzeju Hrvatskog primorja, 5. listopada 2015., Primorsko-goranska županija obilježila je Svjetski dan učitelja.

Tom su prigodom župan Zlatko Komadina i pročelnica Upravnog odjela za odgoj i obrazovanje Edita Stilin, dodijelili nagrade najuspješnijim odgojno-obrazovnim djelatnicima i ustanovama. Izbor najuspješnijih obavilo je Županijsko povjerenstvo za dodjelu Županijske nagrade povodom Svjetskog dana učitelja. Povjerenstvo je izabralo tri najuspješnije ustanove te 10 najuspješnijih odgojno-obrazovnih djelatnika.

Ravnateljica Đurđica Cvitkušić primila je na svečanosti povodom Svjetskog dana učitelja županijsko priznanje u ime Srednje škole Hrvatski kralj Zvonimir kao najuspješnije srednjoškolske odgojno-obrazovne ustanove s područja Primorsko-goranske županije.
Nagradu je dobila i naša profesorica Zvjezdana Morožin - Karabaić u kategoriji najuspješnijih prosvjetnih djelatnika s područja Primorsko-goranske županije.

Zahvaljujemo na priznavanju našeg višegodišnjeg truda, rada i predanosti svih djelatnika naše Škole.

Fotografije s dodjele nagrada možete pogledati ovdje.

objavio: Daria Papa   datum: 6. 10. 2015.