Obilježavanje Međunarodnog dana rijetkih bolesti 2016. - Zagrli za Guinness, zagrli za rijetke!

Priključite se međunarodnom projektu "Hug for Guinness, hug for rare!, odnosno kampanji Zagrli za Guinness, zagrli za rijetke! koju je pokrenuo Hrvatski savez za rijetke bolesti povodom obilježavanja Dana rijetkih bolesti.

Sve što trebamo učiniti je pokušati oboriti trenutni Guinnessov rekord u kategoriji najvećeg online foto albuma zagrljaja (trenutni rekord: 108121 fotografija) pa pozivamo sve učenike – energične, vedre, vesele i sve zainteresirane da nam se pridruže!

Projekt će se održavati u razdoblju od 21. veljače 2016.  do 27. veljače 2016. godine, s jedinstvenim ciljem: podići razinu svijesti o postojanju rijetkih bolesti i potrebi unapređivanja liječenja, istraživanja, rehabilitacije i zaštite osoba oboljelih od rijetkih bolesti u Hrvatskoj i svijetu.

Sudjelujte u fotografiranju dijeljenjem zagrljaja. Jednoruki, obrazni, čeoni, postranični ili zagrljaj „oko srca“ – svi nose istu poruku: zagrljajem možemo usrećiti drugoga!

Kako sudjelovati?
1. Zagrlite nekoga
2. Fotkajte fotićem ili mobitelom
3. Uploadajte na web stranicu http://hugforrare.com/ ili  Facebook aplikaciju https://www.facebook.com/hugforrare/ od 21. do 27. veljače 2016.
4. Ponovite korake od 1. do 3. nebrojeno puta

Imamo priliku kreirati fotografije humanitarnog karaktera i pokazati spremnost  pomoći i sudjelovanjem u inicijativi koja će obići cijeli svijet!

Više o uputama za fotografiranje i provedbu kampanje Zagrli za rijetke pročitajte OVDJE.

zagrli.pdf (227.70 KB)

objavio: Mirjana Komadina   datum: 19. 2. 2016.