NATJEČAJ ZA SUDJELOVANJE U ERASMUS+ PROJEKTU INNOVATIVE TEACHERS FOR 21 CENTURY SCHOOL

Srednja škola Hrvatski kralj Zvonimir, Krk raspisuje Natječaj za sudjelovanje nastavnog osoblja u programu Erasmus+, ključna aktivnost 1 - Mobilnost u svrhu učenja za pojedince.

Riječ je o projektu mobilnosti koji je Srednjoj školi Hrvatski kralj Zvonimir, Krk odobrila Agencija za mobilnost i programe EU u okviru programa Erasmus+, uz financijsku potporu iz koje su pokriveni svi troškovi: pripreme, prijevoza, smještaja i organizacije stručnog usavršavanja.

Projektom se želi omogućiti jačanje upravljačkih kompetencija, povećanje profesionalnih kompetencija nastavnika i uvođenje novih metoda učenja i poučavanja.

Projektom će se ostvariti mobilnost 8 nastavnika.

Pravo podnošenja prijave na Natječaj imaju svi nastavnici Srednje škole Hrvatski kralj Zvonimir, Krk.

Opći cilj projekta:

Profesionalno usavršavanje nastavnika kroz međunarodne edukacije i razmjenu znanja i iskustva s partnerima iz različitih europskih obrazovnih sustava, s ciljem primjene istog u budućem radu i razvoju škole.

Kriteriji za odabir nastavnika:

motivacija za učenjem i stjecanjem novih kompetencija i iskustava,
spremnost na diseminaciju novostečenih znanja i iskustava,
dobro poznavanje radnog jezika mobilnosti (engleski / talijanski jezik),
naglašeno zalaganje u dosadašnjem učenju i radu (projekti, izvannastavne aktivnosti).

Uz motivacijsko pismo prijavitelj je dužan podnijeti i životopis pisan u Europass CV dokumentu.

Rok za podnošenje prijave je 8 dana od dana objave putem e-pošte: ana.pasaric@skole.hr ili osobno na adresu škole, Vinogradska 3, 51500 Krk

Nastavnicima će biti izdana potvrda o obavljenom stručnom usavršavanju i Europass Mobility dokument od strane partnerske organizacije.

Više o natječaju pročitajte u linku:

Obrazac prijave za sudjelovanje u programu:

objavio: Marinko Franolić   datum: 4. 8. 2016.

« Travanj 2017 »