Eko nagradni natječaj 2017.

Nove ideje i nove nagrade za otočke eko kreativce svih generacija.Pobjednici će osvojiti nagradni izlet u Jastrebarsko na Dan otvorenih vrata Šumarskog instituta.

Već devetu godinu zaredom Ponikve eko otok Krk kao komunalno društvo nastoji nagraditi kreativno ekološko razmišljanje svojih stanovnika. Sve je počelo kao natječaj za učenike osnovnih i srednjih škola, a iz godine u godinu primale su se različite vrste kreativnih radova - likovni radovi, literarni/književni radovi, video, fotografija, itd, a ovaj put na rasporedu su predmeti od recikliranih i ponovno upotrebljenih materijala.

Uz standardne kategorije djece do 15 godina, srednjoškolaca i odraslih, te profesionalnog rada, novitet ove godine je grupna kategorija za vrtiće i škole. Nagrađeni školski razred ili vrtićka grupa ići će na nagradni izlet u Jastrebarsko, na Dan otvorenih vrata Hrvatskog šumarskog instituta.

Više informacija o natječajnoj dokumentaciji možete pogledati na linku: http://www.ekootokkrk.hr/sites/default/files/dokumenti/ponikve_eko_natjecaj_2017_-_plakat_-_preview.pdf

objavio: Mirjana Komadina-Mergl   datum: 14. 3. 2017.