NAGRADA PRIMORSKO-GORANSKE ŽUPANIJE PROF. ANI PASARIĆ

Profesorica naše škole Ana Pasarić nagrađena  je priznanjem za najuspješnijeg prosvjetnog djelatnika s područja Primorsko-goranske županije.

Prigodnom svečanosti u Pomorskom i povijesnom muzeju Hrvatskog primorja, 5. listopada 2017., Primorsko-goranska županija obilježila je Svjetski dan učitelja, a zamjenik župana Petar Mamula i pročelnica UO za odgoj i obrazovanje Edita Stilin, dodijelili su nagrade najuspješnijim odgojno-obrazovnim djelatnicima i ustanovama.

Profesorica Ana Pasarić, kao jedna od nagrađenih najuspješnijih odgojno-obrazovnih djelatnika u Primorsko-goranskoj županiji gostovala je u emisiji Učionica na Kanalu Ri. Pogledajte snimku emisije.

Za najuspješnijeg odgojno-obrazovnog djelatnika pristiglo je 17 prijedloga, dok je za najuspješniju odgojno-obrazovnu ustanovu konkuriralo 9 ustanova. Izbor najuspješnijih obavilo je Županijsko povjerenstvo za dodjelu Županijske nagrade povodom Svjetskog dana učitelja. Povjerenstvo je izabralo tri najuspješnije ustanove (jedan vrtić te po jedna osnovna i srednja škola) i 6 najuspješnijih odgojno-obrazovnih djelatnika.

U skladu s Pravilnikom o dodjeli Županijske nagrade povodom Svjetskog dana učitelja vrednovala se uspješnost po rezultatima rada, ugled u svom okruženju, uspješnost učenika na natjecanjima znanja, umijećima i sposobnostima te u nastavku školovanja, postignuti rezultati u poboljšanju kvalitete života djece i mladeži s teškoćama, javna djelatnost i javni stručni rad te prinos općem napretku.

Dobitnici županijskih nagrada, odgojno-obrazovne ustanove:

Dječji vrtić "Zlatna ribica", Kostrena,

Osnovna škola Ivana Gorana Kovačića Vrbovsko,

Učenički dom "Podmurvice", Rijeka.

Dobitnici županijskih nagrada, odgojno-obrazovni djelatnici:

Kristina Weiner, Dječji vrtić "Vladimir Nazor", Kastav,

Ina Randić-Đorđević, Osnovna škola "Kostrena",

Irena Žagar-Božićević, Osnovna škola "Eugen Kumičić", Rijeka,

Ana Pasarić, Srednja škola Hrvatski kralj Zvonimir, Krk,

Marina Pavlić, Prirodoslovna i grafička škola Rijeka,

Dina Dežmar, Centar za odgoj i obrazovanje, Rijeka.

objavio: Marinko Franolić   datum: 6. 10. 2017.

ERASMUS+ PROJEKTI

« Studeni 2018 »