Srednja škola Hrvatski kralj Zvonimir nagrađena oznakom eTwinning School 2018.-2019.

Srednja škola Hrvatski kralj Zvonimir od danas s ponosom nosi eTwinning oznaku kvalitete za škole.

Našoj školi je dodijeljena eTwinning oznaka kvalitete za škole kao priznanje i nagrada uspješnosti, uključenosti, predanosti, marljivosti i aktivne suradnje svih sudionika eTwinninga na školskoj razini, tj. nastavnika i učenika na čelu sa ravnateljicom Đurđicom Cvitkušić.

Krčka srednja škola je jedna od 1 211  odgojno-obrazovnih ustanova u Europi nagrađena oznakom  eTwinning School. Ova se nagrada po prvi put dodjeljuje otkad postoji eTwinning zajednica škola.

eTwinning je jedna od aktivnosti programa Erasmus+. www.eTwinning.net je portal namijenjen međunarodnoj suradnji i usavršavanju nastavnog i nenastavnog osoblja od predškolskog obrazovanja do srednje škole. Portal služi nastavnicima i njihovim učenicima za upoznavanje i suradnju s kolegama iz europskih škola kroz različite oblike usavršavanja te rad na zajedničkim virtualnim projektima.

Nagrađene škole prepoznate su po svom uspješnom radu te razvoju informacijske pismenosti, digitalnog građanstva, inovativne i kreativne nastavne prakse, kontinuiranom, stručnom usavršavanju nastavnika i suradničkom učenju nastavnika i učenika.

Nagrada eTwinning School, nagrada je školi, cijelom nastavničkom timu i učenicima za aktivno sudjelovanje u eTwinning projektima i stručnim usavršavanjima na eTwinning platformi.

Popis odgojno-obrazovnih ustanova kojima je dodijeljena ova nagrada nalazi se na poveznici:https://www.etwinning.net/en/pub/highlights/2018--2019-etwinning-school-l.htm .

Ana Pasarić, prof.

eTwinning_Schools_(3).png (145.00 KB)

objavio: Mirjana Komadina-Mergl   datum: 11. 4. 2018.

ERASMUS+ PROJEKTI

« Siječanj 2019 »