USPJESI NAŠIH UČENIKA NA NATJECANJIMA U ŠK. GODINI 2020./2021.

UČENIK MATEJ BAN (1.GB) NA DRŽAVNOM NATJECANJU IZ INFORMATIKE

Daroviti krčki gimnazijalac Matej Ban (1.GB) među genijalcima iz MIOC-a na najvišoj razini natjecanja iz informatike.

Iznimna je čast i ponos imati svog predstavnika na najvišoj razini natjecanja -Državnom natjecanju iz informatike. Učenik 1.GB razreda, Matej Ban je na županijskom natjecanju osvojio 1. mjesto u kategoriji Algoritmi te se plasirao na državnu razinu natjecanja.

Natjecanje je održano u matičnim školama od 12. do 14. travnja 2021. Čestitamo našem Mateju i njegovim mentorima na postignutom uspjehu.

Na ovim stranicama možete pogledati službene rezultate u kategoriji Algoritmi za državno natjecanje. https://informatika.azoo.hr/natjecanje/dogadjaj/679/rezultati

UČENICA NAŠE ŠKOLE STELLA POLONIJO PRVAKINJA HRVATSKE U KARATEU

Na Prvenstvu Hrvatske za kadete, juniore i ml. seniore održanom 8. i 9. svibnja 2021. u Samoboru  naša učenica Stella Polonijo je uz 3 dobivene borbe, stala na najviše postolje i postala prvakinja Hrvatske u kategoriji mlađih seniorki do 50 kg te osigurala odlazak na Europsko prvenstvo koje će se održati krajem kolovoza 2021. u Finskoj.

Čestitamo Stelli i trenerima Karate kluba Krk Croatia.

UČENICA LUCIJA KVASIĆ (3.G)  OSVOJILA 2. MJESTO NA NATJECANJU EUROPA U ŠKOLI 2021.

Europski dom Zagreb i Europski pokret Hrvatska organizirali su 27. međunarodno i nacionalno natjecanje za učenike i mladež Europa u školi na razini Republike Hrvatske. Tema ovogodišnjeg natjecanja bila je Digital EU – and You?! Lucija je osvojila 2. mjesto u kategoriji literarnog izričaja na temu Netiqutte online u skupini trećih i četvrtih razreda srednjih škola. Čestitamo Luciji i mentorici Gordiji Marijan!

ČETIRI NAŠE UČENICE PLASIRALE SE NA DRŽAVNU RAZINU NATJECANJA "MREŽA ČITANJA" - ORIANA MEĐIMOREC (2.G) OSVOJILA 3. MJESTO NA DRŽAVNOJ RAZINI NATJECANJA  "MREŽA ČITANJA"

S ponosom javljamo da su se četiri učenice naše škole plasirale na državnu razinu natjecanja u čitanju za srednje škole pod nazivom Mreža čitanja.

Učenica Oriana Međimorec (2.G) osvojila je 3. mjesto na državnoj razini natjecanja Mreža čitanja.

Iskrene čestitke i učenicama Emini Hamulić (2.G), Lani Jakobović i Božani Krajnović (2.E) koje su se plasirale na nacionalnu razinu te njihovim mentoricama Dariji Papa i Mirjani Komadina Mergl

Djevojke su među 177 natjecatelja - knjigoljubaca na nacionalnoj razini,, postigle izvrsne rezultate i plasirale se među trideset najuspješnijih.

Budući da je cijela 2021. godina posvećena knjizi, učenice su, u skladu s ovogodišnjom temom knjiga i važnosti čitanja, na online natjecanju Mreža čitanja odgovarale na pitanja o pročitanim knjigama i autoricama romana Mala pariška knjižara i Kako pronaći ljubav u knjižari. Više o samom projektu i natjecanju možete čitati na

objavio: Mirjana Komadina   datum: 6. 5. 2020.