UPOZNAVANJE MATURANATA SŠ HRVATSKI KRALJ ZVONIMIR SA STUDIJSKIM PROGRAMIMA

U četvrtak i petak, 25. i 26. listopada 2018. u maloj dvorani SŠ Hrvatski kralj Zvonimir, učenici završnih razreda (4.G, 4.E, 4.HTT) imali su priliku upoznati se sa studijskim programima mnogih riječkih i zagrebačkih fakulteta (Građevinski fakultet u Rijeci, Fakultet za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu Sveučilišta u Rijeci, VERN, ZŠEM, Pravni fakultet u Rijeci, Ekonomski fakultet u Rijeci i dr.).

Studijske programe Fakulteta za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu Sveučilišta u Rijeci, predstavila je prof. dr.sc. Marinela Krstinić Nižić. Fakultet djeluje u Iki kao jedina visokoškolska sveučilišna institucija za obrazovanje u području turizma, ugostiteljstva i održivog razvoja u Republici  Hrvatskoj koja nudi sve oblike obrazovanja na razini preddiplomskog, diplomskog, poslijediplomskog specijalističkog i doktorskog studija. Osim visokoškolskog obrazovanja, Fakultet nudi i različite oblike programa cjeloživotnog učenja.

Krčki maturanti su od VERN'ovih predstavnika saznali sve informacije o prijediplomskim i diplomskim studijima, uvjetima upisa, akademskim obavezama i studentskom životu na VERN'u

Ovaj je susret hvalevrijedan pothvat koji krčkim učenicima omogućuje detaljan uvid u željene studijske programe kao i priliku za postavljanje svih pitanja iz prve ruke. Također, ovo je druženje nastavak Studentskog domjenka održanog u rujnu ove godine kada su maturanti ostvarili kontakte te dobili odgovore na željena pitanja od bivših učenika naše škole, a sadašnjih uspješnih studenata različitih fakulteta.

Zagrebačka škola ekonomije i managementa privatna je poslovna škola koja obrazuje buduće hrvatske poslovne lidere, ekonomske stručnjake i poduzetnike

FTMU.jpg (1.78 MB)
VERN.jpg (1.49 MB)
zsem.jpg (1.72 MB)

objavio: Mirjana Komadina-Mergl Daria Papa   datum: 25. 10. 2018.

ERASMUS+ PROJEKTI

« Studeni 2018 »