Dan otvorenih vrata Srednje škole Hrvatski kralj Zvonimir

Dan otvorenih vrata SŠHKZ je održan 9. svibnja 2024. godine.
Tijekom poslijepodnevnih sati ugostili smo osmaše i njihove roditelje koji su došli iz svih otočnih mjesta i osnovnih škola. Dočekali su ih naši učenici, nastavnici i ravnateljica koji su predstavili programe koje naša škola provodi.

Budući učenici i njihovi roditelji su prošetali školom te dobili uvid u sve što naša škola nudi. Vrijedne ruke naših kuhara i konobara pripremile su jela i napitke u ugostiteljskom praktikumu, strojari su predstavili zanimanja vodoistalater i automehaničar, gimnazijalci program opće gimnazije, a HTT-ovci progam hotelijersko-turističkog tehničara. Učenici su se mogli okušali i u 3D printanju i malim kemijskim čarolijama.

Vrijeme od 15 do 19 sati je brzo prošlo u ugodnom druženju tijekom kojeg je odigrano i par partija šaha.
Školom su prošetala neka nova lica i nova buduća generacija, stoičetvrta po redu, mladih Bodula punih pozitive energije, radoznalosti i uzbuđenja zbog novog razdoblja u obrazovanju i odrastanju.
Veselimo se zajedno novoj generaciji učenika.
Zahvaljujemo svim dragim gostima te našim predanim učenicima koji su svoju školu predstavili onako kako je oni doživljavaju i svakodnevno žive.

OSTALE FOTOGRAFIJE POGLEDAJTE U PRIVITKU VIJESTI!

objavio: Daria Papa   datum: 14. 5. 2024.

« Srpanj 2024 »