Seminar Strategic partnership on WBL in initial and continuous VET, Leuven, Belgija – od 16.do 19. listopada 2017.

Profesorica Andrijana Žic sudjelovala je na seminaru Strategic partnership on WBL in initial and continuous VET od 16. do 19. listopada 2017. u Leuvenu, Belgija.

Tijekom seminara sudionici su upoznati s načinom financiranja, prijavljivanja i razvijanja projekata u okviru programa Erasmus+ za narednu kalendarsku godinu. U sklopu seminara, u vrlo suradničkoj i motivirajućoj atmosferi, predložen je rad na šest novih projekata s uporištem na nekom od već postojećih te generiranje ideja za nove projekte.

Dogovorena je  suradnja s Fundacao de Ensino Profissional da Praia da Praia da Vitoria i s KA Geraardsbergen kao škola-partner na projektu "English in workplace"  te sa Sterpunt Inclusief Ondernemen vzw kao škola-partner na projektu "Mentoring".

Profesorica Andrijana Žic sudjelovala je u radu dvije skupine sudionika seminara i to "English in workplace" i "Mentoring", zajedno s kolegama iz Portugala, Belgije, Švedske i Mađarske.

Profesorica Žic je naglasila: „Seminar pruža mogućnost poticanja uključivanja naše škole u projekte strateškog partnerstva. Smatram da mobilnost učenika i nastavnika doprinosi razmjeni novih znanja i pruža mogućnosti unaprijeđenja stručnih vještina i kompetencija.

Iz kontakta s kolegama upoznata sam s načinom funkcioniranja sustava dualnog obrazovanja u belgijskim i njemačkim školama, a na osnovu stečenog znanja i iskustva moći ću doprinijeti ustroju praktičnog dijela nastave za učenike strukovnih programa naše škole.“

objavio: Mirjana Komadina-Mergl   datum: 30. 10. 2017.

ERASMUS+ PROJEKTI

« Siječanj 2019 »